پژوهشکده اسلام تمدّنی با همکاری مرکز تخصصی آخوند خراسانی (ره) برگزار می کند:

دومین کارگاه آموزشی و پژوهشی «فلسفه علم اصول»

ارسال شده در تاریخ   ۱۱ شهریور ۱۳۹۶

 «دومین کارگاه آموزشی و پژوهشی فلسفه علم اصول» ویژه اساتید و طلاب سطح سه و چهار حوزه علمیه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار می گردد.

در این کارگاه یک روزه که به همّت گروه پژوهشی فقه کاربردی پژوهشکده اسلام تمدّنی و  مرکز تخصصی آخوند خراسانی(ره) تشکیل خواهد شد، آیت الله علی اکبر رشاد محقق و مدرس خارج فقه و اصول و رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با موضوع «ساحت و ساختار فلسفه علم اصول» حجت الاسلام و المسلمین مجتبی الهی خراسانی مدرس خارج فقه و اصول حوزه علمیه مشهد و عضو هیئت علمی مرکز تخصصی آخوند خراسانی (ره) با موضوع «اصول فقه یا اصول عام اجتهاد»، حجت الاسلام و المسلمین حسنعلی علی اکبریان مدیر گروه فلسفه فقه و حقوق و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با عنوان «بایسته های توسعه علم اصول» و آقای دکتر محمود مروارید عضو هیئت علمی پژوهشکده فلسفه تحلیلی پژوهشگاه دانش های بنیادی با موضوع «زمینه های مشترک اصول فقه و فلسفه تحلیلی» به ارائه بحث خواهند پرداخت.

علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه که در روز چهارشنبه ۱۵شهریورماه ۱۳۹۵ و از ساعت ۹ تا ۱۷ برگزار خواهد شد، می توانند طی روزهای ۹ تا ۱۳ شهریورماه اقدام به ثبت نام نمایند. با توجه به محدودیت تعداد شرکت کنندگان(حداکثر ۳۰ نفر)، اولویت با فرهیختگانی است که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است در پایان دوره به شرکت کنندگان در این کارگاه، گواهی رسمی اعطاء خواهد شد.

برای ثبت نام در این کارگاه یک روزه روی تصویر زیر کلیک کنید:

لینک ثبت نام

    آخرین اخبار